Potrebujete postrážiť psíka? ZadajteVaše MESTO a vyberajte zo zoznamu

Ako to funguje

1
Vo vyhľadávači nájdete väčšinu veľkých slovenských miest, v ktorých Vám vieme zabezpečiť stráženie vášho zvieratka.
2
Vyberte si chovateľa podľa vašich predstáv s najviac skúsenosťami z nášho zoznamu.
3
Po vybraní toho pravého pre Vás ho jednoducho kontaktujete a dohodnete si stráženie.
4
Za dohodnuté stráženie či venčenie platíte priamo opatrovateľke, medzi Vami dohodnutú sumu.
5
Opatrovateľky fungujú vo väčšine slovenských miest. Zadajte to svoje do vyhľadávacieho poľa.

Venčenie psov a stráženie zvieratiek

 

Či už Vášho miláčika a Váš nábytok nemôžete nechať spolu na jednu noc alebo je to celý mesiac. Na našich stránkach nájdete človeka, ktorý rozumie zvieratám. Vie, kedy potrebuje vyvenčiť a kedy je zase hladný. O Vášho najlepšieho priateľa sa postaráme už vo väčšine veľkých miest. Môžete si práve to Vaše vybrať zo zoznamu alebo vyhľadať.

O našich, poväčšine chlpatých kamarátov, sa staráme a dávame im lásku. Sú pre nás niečo ako rodina. Chceme, aby bolo o nich dobre postarané a nič sa im nestalo. Práve bezpečnosť je pre nás prvoradá. Na našich stránkach si môžete overiť, koho si pozvete na stráženie. Preverenie pozostáva z niekoľkých jednoduchých krokov.

Máš rada zvieratá? Privyrob si venčením.

Spoj príjemné s užitočným, postaraj sa o psíka a zarob si. Veríš, že zvládneš každého chlpáča? Vyplň si profil. Vyplň o sebe čo najviac informácii a zvýš šancu na získanie prvého klienta.

Registrácia

Blog

  • Základom pri výcviku psa doma je, aby výcvik prebiehal v prostredí, kde psíka nič neruší a môže sa plne sústrediť na nás, na náš hlas a naše povely. Výcvik by sa nemal konať ...
  • To, že si privediete domov psíka, to malé, milé a nežné stvorenie, ešte neznamená, že sa s ním len budete hrať, zabávať a bude vám vytvárať na tvári len úsmev. Psík totiž ...
Ďalšie články