Potrebujete postrážiť deti? ZadajteVaše MESTO a vyberajte zo zoznamu

Dôvera a bezpečnosť

Zveriť dieťa do rúk cudzej osobe vyžaduje dôveru. Náš portál sa od začiatku snaží vytvoriť mechanizmy, ktoré vám majú pomôcť túto dôveru vybudovať. Ako to robíme?

 

Už profil Opatrovateľky vám napovie, s kým sa stretnete. Fotky, slová, ktoré volí, jej skúsenosti… Venujte dostatok pozornosti prezretiu viacerých profilov a vyberte si Opatrovateľku, ktorá vám je najsympatickejšia.

 

Hodnotenia sú jedným z najsilnejších nástrojov, ktoré vám, rodičom, dávame do rúk. Boli ste s Opatrovateľkou spokojní? Ohodnoťte ju na našom portáli a pomôžte iným rodičom vo výbere. Mali ste s opatrovaním zlú skúsenosť? Upozornite ostatných. Portál eopatrovatelky.sk je najmä o vás: rodičoch a Opatrovateľkách. Nenechávajte si svoje skúsenosti pre seba.

 

Všetky súkromné údaje (ako adresa bydliska alebo číslo) odhalíme iba povolaným osobám.V rámci zvýšenia bezpečnosti máme tiež pravidlo, že prvé stretnutia sa vždy dohadujú cez náš interný systém.

 

Ak stále váhate pri výbere vhodnej Opatrovateľky, obráťte sa na nás! Napíšte nám na info@eopatrovatelky.sk a my vám radi pomôžeme. Vyberieme Opatrovateľku s najviac skúsenosťami a pozitívnymi ohlasmi od iných rodičov, ktorá býva vo vašom blízkom okolí. Sme tu pre vás.

 

Uvedomujeme si, že ešte máme veľa priestoru na zlepšovanie sa. Vidíte v našom projekte medzeru, nedostatok? Chýba vám na stránke nejaká informácia? Dajte nám vedieť. Každý podnet nás posúva dopredu, za čo vám ďakujeme.