Kristína M.

Kristína M.

Košice22 y10 y experience5-10 € for an h

Venčenie psov a krátkodobé stráženie
Ponúkam venčenie psov v Košiciach alebo v blízkom okolí kedykoľvek počas dňa mimo môjho vyučovania. Som študentka vysokej školy, mám 20 rokov, psov milujem a venujem sa im celý život, zvládnem aj horšie povahy a psov rôzneho plemena.
Ponúkam taktiež aj krátkodobé stráženie buď to formou že psík môže ostať cez noc u mňa - bude mať dostupný dvor na vybehanie a riadnu prechádzku, nocovať bude vo vnútri + spoločnosť 9 mesačnej sterilizovanej fenky. Psík musí mať hygienické návyky (naučený na podložku alebo vypýtať sa vonku) , ak tieto návyky nemá tak viem prísť psíka 2-3 krát denne skontrolovať k Vám, vyvenčiť a nakŕmiť ho ak s tým nemá niekto problém :)

Čo viem ponúknuť a prečo práve ja ? Na vyžiadanie viem psíka aj trochu trénovať, prípadne ho socializovať a vziať so sebou môjho psa prípadne sa dohodnúť s niekým a Váš pes by mal spoločnosť viacerých psov. Taktiež počas stráženia bude mať pes menší tréning, hlavolamy, socializáciu a pod.
Ak máte záujem o moje služby neváhajte ma kedykoľvek kontaktovať cez mail [email protected]

Samozrejme rada postrážim aj iné zvieratá.. králikov, škrečkov a iné hlodavce postrážim aj na dlhšie ako jednu noc po dohode.

Phone number: visible only to members

FacebookInstagram

0 recommends

Work

Time: agreed individually (can start immediately)

Pay: 5-10 € for an h

Experience: 10 y

Pet sitting

Pets

  1. Dogs (2)

  2. Cats

  3. Birds

  4. Rodents

  5. Reptiles

 

Dog's size

  1. Small, up to 10 kg

  2. Medium, 10-20 kg

  3. Large, 20-40 kg

  4. Very large, above 40 kg

Education

Secondary

Institution: aktuálne študujem na UPJŠ

Courses: first aid courses

Languages: Slovak, English, Czech