Potrebujete postrážiť psíka? ZadajteVaše MESTO a vyberajte zo zoznamu

Často kladené otázky - Chovatelia

Platím si za vytvorenie profilu?

Nie, služba je ako pre majiteľov psov tak aj pre Chovateľov zadarmo. Dávame však Chovateľom možnosť zvýrazniť svoj profil oproti ostatným. Cena je 9 eur na 60 dní. Tvoj profil sa potom bude zobrazovať ako prvý v každom vyhľadávaní, čím zvýšiš svoje šance.

 

Ako zvýšim svoje šance na stráženie?

Prvým krokom je určite kvalitne vyplnený profil. Čím viac údajov o sebe uvedieš, tým budeš vyzerať dôveryhodnejšie. Daj si pozor na vhodnú decentnú fotku - profilovka z víkendovej party nemusí byť práve reprezentatívna. Popros ľudí, pre ktorých si už venčila psíkov, aby ti zanechali hodnotenie. A vždy si môžeš predplatiť zvýraznenie inzerátu, ktoré stojí 9 eur na 60 dní. Viac o tejto službe nájdeš v sekcii Platby.

 

Je bezpečné chodiť len tak do bytu cudzích ľudí?

Pre tvoju bezpečnosť robíme všetko, čo môžeme. Aj preto si prvé stretnutie s klientmi vždy vybavuješ iba cez naše interné správy, nie cez telefón ani e-mail. V našej databáze teda máme informácie o všetkých stretnutiach. Takisto odporúčame pred prvým venčením upozorniť svojich známych, kam ideš.

 

Ako si mám dohodnúť prvé venčenie?

Prvé venčenie si dohaduješ iba cez náš interný systém. Ak sa ti ozve niektorý majiteľ psov, notifikácia ti príde aj na e-mail, s ktorým si sa registroval. Neodpovedaj priamo na ten e-mail, ide o automaickú správu. Musíš kliknúť na button v e-maile a až vtedy môžeš písať odpoveď na výzvu.

 

Pred prvým strážením alebo venčením si zisti o psíkovi čo najviac, o aké plemeno ide a aké má zlozvyky a záľuby, aby si sa mohla dobre pripraviť. Premysli si, čo by si mohla so psom robiť, aké hry by ste sa mohli zahrať. Ubezpeč sa, že vieš, ako sa na miesto stráženia či venčenia dostaneš a že tam prídeš včas. Nezabudni sa dohodnúť, koľko má asi venčenie trvať.

 

Ako a kedy dostanem zaplatené?

Platbu medzi majiteľom psa a Chovateľom nechávame úplne na vás. Určite sa na cene aj spôsobe platby dohodnite dopredu, aby po venčení nenastali nezhody. Dohodu nenechávaj iba ústnu, pokús sa získať potvrdenie sumy aj písomne (napr. v sms alebo v správe).

 

Máte nejaké pravidlá, ktoré musím počas stráženia či venčenia dodržiavať?

Do venčenia nijako nezasahujeme, ani neposkytujeme žiaden manuál. Všetko nechávame na šikovnosti Chovateľov. Nie sme priamo agentúra pre Chovateľov, iba vám dávame priestor na sebaprezentáciu. Využi ho čo najlepšie.

 

Ak by si mal akékoľvek iné otázky, napíš nám na info@eopatrovatelky.sk