Potrebujete postrážiť psíka? ZadajteVaše MESTO a vyberajte zo zoznamu

Často kladené otázky - Majitelia

Koľko sa platí za hodinu venčenia?

Sumu za venčenie si určuje každý Chovateľ sama. Využívanie nášho portálu je bezplatné ako pre majiteľov, tak aj pre Chovateľov.

 

Podľa čoho si vyberiem vhodného Chovateľa?

Výber sa vám snažíme uľahčiť najviac, ako sa dá. Chovatelia vo svojom profile vypĺňajú svoje skúsenosti so zvieratami aj časy, kedy môžu chodiť opatrovať. Mnoho napovie aj fotografia či popis, ktorý si napíšu. Ďalšie rady pred prvým opatrovaním nájdete v sekcii Načo si dať pozor pri prvom venčení psa alebo strážení zvieratka.

 

Ako oslovím Chovateľa na stráženie či venčenie?

Chovateľov môžete osloviť jedine odoslaním správy cez jej profil. Tlačidlo na odoslanie správy nájdete vedľa mena Chovateľa.

 

Prosíme záujemcov, aby v správe neuvádzali iné kontaktné údaje. Toto opatrenie sme prijali pre bezpečnosť Chovateľov, aby čas a miesto stretnutia boli dohľadateľné v správach. Samozrejme, po prvom stretnutí sa už môžete dohadovať mimo náš portál. Ďakujeme za pochopenie.

 

Ako sa dozviem, či mám nové správy? Musím pravidelne kontrolovať môj profil?

Všetky nové správy vám budú chodiť na e-mail, ktorý ste zadali pri registrácii. Odporúčame preto uvádzať e-mail, ktorý pravidelne používate. E-mail môžete kedykoľvek zmeniť vo svojom profile.

 

Prečo je hodnotenie Chovateľov podmienené registráciou?

Veľmi nám záleží na tom, aby užívatelia hodnotili svoje skúsenosti s Chovateľmi.

Snažíme sa však zabrániť spamom zo strany online robotov, ale tiež anonymnému ohováraniu našich Chovateľov. Vďaka povinnej registrácii sa pod profilmi zobrazia iba relevantné hodnotenia, ktoré pomôžu záujemcom vybrať si.