Potrebujete postrážiť psíka? ZadajteVaše MESTO a vyberajte zo zoznamu

Dôvera a bezpečnosť pri strážení zvieratok

Zveriť svojich blízkych do rúk cudzej osobe vyžaduje dôveru. Náš portál sa od začiatku snaží vytvoriť mechanizmy, ktoré vám pomôžu túto dôveru vybudovať. Ako to robíme?

 

Už profil Chovateľa vám napovie, s kým sa stretnete. Fotky, slová, ktoré volí, jeho skúsenosti… Venujte dostatok pozornosti prezretiu viacerých profilov a vyberte si Chovateľa, ktorý vám je najsympatickejší.

 

 

Hodnotenia sú jedným z najsilnejších nástrojov, ktoré vám dávame do rúk. Boli ste s Chovateľom spokojní? Ohodnoťte ho na našom portáli a pomôžte iným majiteľom vo výbere. Mali ste s venčením zlú skúsenosť? Upozornite ostatných. Portál eopatrovatelky.sk je najmä o vás, vašich psíkoch a Chovateľoch. Nenechávajte si svoje skúsenosti pre seba.

 

Ak stále váhate pri výbere vhodného Chovateľa, obráťte sa na nás! Napíšte nám na info@eopatrovatelky.sk a my vám radi pomôžeme. Vyberieme Chovateľa s najviac skúsenosťami a pozitívnymi ohlasmi od iných majiteľov, ktorý býva vo vašom blízkom okolí. Sme tu pre vás.

 

Uvedomujeme si, že ešte máme veľa priestoru na zlepšovanie sa. Vidíte v našom projekte medzeru, nedostatok? Chýba vám na stránke nejaká informácia? Dajte nám vedieť. Každý podnet nás posúva dopredu, za čo vám ďakujeme.