Potrebujete postrážiť babku? ZadajteVaše MESTO a vyberajte zo zoznamu

Ako to funguje

1
Opatrovateľ pre Vášho rodiča alebo prarodiča vo väčšine veľkých slovenských miest.
2
Vyberte si Opatrovateľa podľa vašich predstáv s najviac skúsenosťami z nášho zoznamu
3
Keď ste ho našli, stačí ho jednoducho kontaktovať a dohodnúť si čas opatrovania.
4
Nám provízia za stráženie nejde. Platíte priamo Opatrovateľovi.
5
Opatrovateľky fungujú vo väčšine slovenských miest. Zadajte to svoje do vyhľadávacieho poľa.

Opatrovanie seniorov

Starali sa o nás dlhé roky s láskou. Teraz sa my chceme postarať o nich. Nie vždy sa to však dá a naša práca alebo iné povinnosti nám to proste nedovolia. U nás si jednoducho zadáte mesto, v ktorom Váš starý rodič býva alebo si vyberiete zo zoznamu miest. Následne si vyberiete zo zoznamu opatrovateľov.
Samozrejme po svete behá veľa ľudí, ktorým sa nedá dôverovať. Obzvlášť starí ľudia dokážu naletieť veľmi ľahko na hocijaký podvod. Preto aj naše stránky si dávajú veľký pozor na bezpečnosť. Prečítajte si aj hodnotenia ostatných.

Aj seniori si zaslúžia pozornosť !

Myslíš si, že ti staršie generácie majú čo povedať a baví ťa robiť im spoločnosť, bude z teba skvelá opatrovateľka. Seniori ti budú za tvoju spoločnosť vďační.

Registrácia

Blog

  • Starostlivosť o našich najbližších patrí k najzásadnejším súčastiam nášho života. A to zvlášť, ak sa jedná o deti alebo starších členov našej rodiny. Títo si totiž ...
  • Opatrovanie

    Publikované 28.08.2016 Novinky
    Strávili ste s dieťaťom na materskej už dva roky a potrebujete sa vrátiť do práce skôr, ako vám ho vezmú do škôlky? Vyžaduje vaše dieťa zvýšenú starostlivosť a nechcete byť na neho sama? Hľadáte ...
Ďalšie články