Potrebujete postrážiť babku? ZadajteVaše MESTO a vyberajte zo zoznamu

Často kladené otázky - Opatrovateľky seniorov

Koľko sa platí za hodinu stráženia?

Sumu za stráženie si určuje každá Opatrovateľka sama. Využívanie nášho portálu je bezplatné ako pre rodičov, tak aj pre Opatrovateľky.

 

Podľa čoho si vyberiem vhodnú Opatrovateľku?

Výber sa vám snažíme uľahčiť najviac, ako sa dá. Opatrovateľky vo svojom profile vypĺňajú svoje skúsenosti so seniormi, jazyky ktoré ovládajú aj časy, kedy môžu chodiť opatrovať. Mnoho napovie aj fotografia či popis, ktorý si napíšu Opatrovateľky. Samozrejme, pred prvým opatrovaním sa môžete s Opatrovateľkou stretnúť a zistiť, či vám je sympatická. Ďalšie rady pred prvým opatrovaním nájdete v sekcii Prvé opatrovanie a na čo si dať pozor.

 

Ako oslovím Opatrovateľku na stráženie?

Opatrovateľky môžete osloviť jedine odoslaním správy cez jej profil. Tlačidlo na odoslanie správy nájdete vedľa mena Opatrovateľky.

 

Prosíme záujemcov, aby v správe neuvádzali iné kontaktné údaje. Toto opatrenie sme prijali pre bezpečnosť Opatrovateliek, aby čas a miesto stretnutia boli dohľadateľné v správach. Samozrejme, po prvom stretnutí sa už môžete dohadovať mimo náš portál. Ďakujeme za pochopenie.

 

Ako sa dozviem, či mám nové správy? Musím pravidelne kontrolovať môj profil?

Všetky nové správy vám budú chodiť na e-mail, ktorý ste zadali pri registrácii. Odporúčame preto uvádzať e-mail, ktorý pravidelne používate. E-mail môžete kedykoľvek zmeniť vo svojom profile.

 

Prečo je hodnotenie Opatrovateliek podmienené registráciou?

Veľmi nám záleží na tom, aby užívatelia hodnotili svoje skúsenosti s Opatrovateľkami.

Snažíme sa však zabrániť spamom zo strany online robotov, ale tiež anonymnému ohováraniu našich Opatrovateliek. Vďaka povinnej registrácii sa pod profilmi zobrazia iba relevantné hodnotenia, ktoré pomôžu záujemcom vybrať si.