Potrebujete postrážiť babku? ZadajteVaše MESTO a vyberajte zo zoznamu

Dôvera a bezpečnosť pri opatrovaní seniorov

Zveriť svojich blízkych do rúk cudzej osobe vyžaduje dôveru. Náš portál sa od začiatku snaží vytvoriť mechanizmy, ktoré vám pomôžu túto dôveru vybudovať. Ako to robíme?

 

Už profil Opatrovateľky vám napovie, s kým sa stretnete. Fotky, slová, ktoré volí, jej skúsenosti… Venujte dostatok pozornosti prezretiu viacerých profilov a vyberte si Opatrovateľku, ktorá vám je najsympatickejšia.

 

Hodnotenia sú jedným z najsilnejších nástrojov, ktoré vám dávame do rúk. Boli ste s Opatrovateľkou spokojní? Ohodnoťte ju na našom portáli a pomôžte iným hľadajúcim vo výbere. Mali ste s opatrovaním zlú skúsenosť? Upozornite ostatných. Portál eopatrovatelky.sk je najmä o vás, vašich blízkych a Opatrovateľkách. Nenechávajte si svoje skúsenosti pre seba.

 

Ak stále váhate pri výbere vhodnej Opatrovateľky, obráťte sa na nás! Napíšte nám na info@eopatrovatelky.sk a my vám radi pomôžeme. Vyberieme Opatrovateľku s najviac skúsenosťami a pozitívnymi ohlasmi od iných klientov, ktorá býva vo vašom blízkom okolí. Sme tu pre vás.

 

Uvedomujeme si, že ešte máme veľa priestoru na zlepšovanie sa. Vidíte v našom projekte medzeru, nedostatok? Chýba vám na stránke nejaká informácia? Dajte nám vedieť. Každý podnet nás posúva dopredu, za čo vám ďakujeme.